Özel İstanbul Koleji öğrencileri 2020 yılında  Türkiye'nin en prestijli ekol okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Özel İstanbul Koleji öğrencileri 2019 yılında  Türkiye'nin en prestijli ekol okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Özel İstanbul Koleji öğrencileri 2018 yılında  Türkiye'nin en prestijli ekol okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Özel İstanbul Koleji öğrencileri 2017 yılında  Türkiye'nin en prestijli ekol okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Özel İstanbul Koleji öğrencileri 2016 yılında  Türkiye'nin en prestijli ekol okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Özel İstanbul Koleji öğrencileri 2015 yılında  Türkiye'nin en prestijli ekol okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Özel İstanbul Koleji öğrencileri 2014 yılında  Türkiye'nin en prestijli ekol okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Özel İstanbul Koleji öğrencileri 2013 yılında  Türkiye'nin en prestijli ekol okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Okulumuz öğrencileri 2012 yılında da Türkiye'nin en prestijli okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır.

Okulumuz öğrencileri 2011 yılında  Türkiye'nin en prestijli okullarına girmeyi başarmış bizleri gururlandırmışlardır. Okulumuz SBS'ye yönelik yürüttüğü özel program sayesinde başarısını gelenekselleştirmiştir.

Okulumuz tüm İstanbul (Avr.) okulları arasında SBS başarı ortalamasında en yüksek 2. eğitim kurumudur. Okulumuz SBS çalışmalarında yürüttüğü programla yüksek başarı elde etmektedir.

2010 yılı mezunlarımız aşağıda ki gibidir.

 

2009 yılı mezunlarımız aşağıda ki gibidir.


 

  2006-2007 Eğitim-öğretim yılında okulumuz toplam 10 mezun vermiştir. Sınava katılan 9 öğrenciden 7 si en yüksek puanla öğrenci kabul eden Türkiye'nin seçkin okullarını kazanmışlardır.
 2006 yılı mezunlarımız Türkiye'nin en seçkin okullarını kazanarak eğitim öğretim hayatlarına devam etmişlerdir.